Meist

Fun In Tallinn – aktiivne puhkus

Fun in Tallinn on keskendunud sellele, et pakkuda teile inspireerivaid tegevusi Tallinnas ja selle lähiümbruses. Meie tegevused ja seiklused on mõeldud eelkõige väikestele gruppidele, pannes rõhku sellele, et teie kogemused oleksid meeldejäävad.

Suurema osa tegevustest saab broneerida samaks päevaks, helistage saadavuse kontrollimiseks! Küsige suurematele gruppidele eripakkumisi.

  • lõbusad tegevused Tallinnas ja selle ümbruses
  • professionaalsed ja kogenud koostööpartnerid
  • tutvuge Tallinnaga uuel ja põneval viisil
  • saage uusi kogemusi ja oskusi
  • ehitage ühiste kogemuste abil tugev meeskond

Meelespea

Tegevus- ja seiklusturismi pakettide tellijaile. Juhime teie tähelepanu asjaolule, et mõned tegevusprogrammid on juba olemuslikult teistest riskantsemad. Sealhulgas (kuid mitte ainult) rallisõit Rallipargis, sõit mootorsaaniga, ATV-safari ja Off-road safari maasturitel. Palume teil meeles pidada, et neid tegevusi broneerides annate te automaatse kinnituse selle kohta, et mõistate tegevuste riskantsust ja osalete neis omal riskil. Nende tegevuste broneerimisega ei kaasne mingit meiepoolset kindlustust. Samuti on teie vastutusel teie tahtliku või tahtmatu vea tõttu kahjustada saanud sõidukite (võidusõiduautod, mootorsaanid, ATV-d, kardid ja muud teie valdusse usaldatud sõidukid) remondikulud.

Kontaktandmed:
Estonian Experience OÜ, Kaupmehe 7 Tallinn 10114 Eesti
Firma reg.nr. 11518409
sales@funintallinn.com
Tel +372 53 464 060
IBAN: EE422200221041869636
SWIFT: HABAEE2X